Dil Seçimi:
İşe Alım Süreci
Anasayfa / Kariyer
Genç Değirmen, 30.000 M2 alan üzerinde işine saygıyla yaklaşan deneyimli kadrosu ile un ve irmik üretim tesisleri konusunda çözümler sunuyor.

İŞE ALIM SÜRECİ

Şirketimizde işe alım süreçlerinde aranan yetkinliklere göre temin yolu seçilmektedir. iç ilan sisteminden başlayarak sırasıyla;

1.       Yerel gazeteler

2.      Mail adreslerimiz

3.       İnternet sitemiz

4.       Kariyer.net

Aracılığı ile de başvurular toplanmakta, yetkinlikler arayışa uygun ise insan kaynakları departmanımız alınacak personelin görevlendirileceği departmanın amirleri ile mülakat komisyonu oluşturarak, sadece şirketimize faydalı olması haricinde beşeri ilişkilerine ve iş tecrübelerine göre mülakata tabi olarak personel alım süreci başlatılmaktadır.

İşe alım sürecine hangi iş için şirket bünyesine dahil olursa olsun tüm adaylarımızda dikkat ettiğimiz 5 ana husus vardır;

1.       Takım çalışmasına uygunluk

2.       İletişim & işbirliği

3.       Kendini geliştirme kabiliyeti

4.       İş etiklerine uyumluluk

5.       Bilgi paylaşımı

 

İşe alım süreci başlamış personelimiz tüm evrakları ile şirketimize geldiğinde sigorta girişleri yapılmadan çalışmaya başlamamaktadır.

Şirketimiz çeşitli departmanlarda ve imalat hattında stajyer çalıştırılmasını desteklemekte ve iş gücünün çoğaltılması ile sektörde deneyimli personel oluşturulmasını hedeflemektedir.

Şirketimiz çalışma alanları hijyenik ve çalışılabilir & yaşanabilir alanı olarak kalması amacıyla sürekli olarak temiz tutulmaktadır.

Şirketimizin çeşitli departmanlarında engelli personellerimiz de istihdam edilmekte olup, azim ile herşeyin başarılabildiğini daima hatırlatmaktadır.